StarLightMedia запускає новий міжнародний телеканал ICTV Ukraine
6 березня медіагрупа StarLightMedia отримала ліцензію Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на міжнародний канал ICTV Ukraine. Мовлення телеканалу розпочнеться на відкритому супутнику c 16 березня, в терміни, узгоджені з офісом президента України. Налаштування супутника можна переглянути тут.
«ICTV Ukraine отримав ліцензію і вже 16 березня з'явиться в ефірі у вільному доступідля всіх, хто слідкує за новинами і хотів би отримувати якісну інформацію про нашу країну.

Ми вважаємо запуск такого каналу – прекрасним прикладом партнерства небайдужих людей, бізнесу і влади.

Адже розпочалося все зі звернення Президента до нас, представників медіаіндустрії. Водночас ми давно обговорювали, що наші громадяни за кордоном повинні мати можливість бачити, що відбувається в Україні і чути рідну мову, де б вони не були. Тож сподіваюся, що наша співпраця з владою приведе до того, що ICTV Ukraine будуть дивитись не тільки у Криму та на тимчасово окупованих наших землях, не тільки українці у Росії, але і в усьому світі» відзначає Олександр Богуцький, Президент StarLightMedia.


Трансляція буде здійснюватися переважно на базі телеканалу ICTV та його інформаційних продуктів, а також включатиме розважальні продукти Нового каналу та СТБ.

Новий міжнародний канал не буде дублювати сітку закодованих мовників повністю, а буде включати ті телевізійні продукти, мовлення яких у відкритому доступі буде погоджено з правовласниками контенту.
Ми вважаємо запуск такого каналу прекрасним прикладом партнерства небайдужих людей, бізнесу і влади.
Олександр Богуцький
Президент StarLightMedia
11 березня / 2020